PAR "SALTUMS 2"

SIA "Saltums-2"

SIA "Saltums 2" ar saldējuma ražošanu nodarbojas
jau vairāk kā 20 gadus.

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami tālajā 1994. gadā, kad bērnības sapnis par auksto gardumu pārvērtās biznesa idejā.

Mūsu saldējumi pieejami visdažādākajās garšu variācijās, kas spēj lutināt daudzus. Zemenes, ķirši, mellenes, upenes, vaniļa, banāni, šokolāde, klasiskais plombīrs – tās ir dažas no garšas niansēm, kas sastopamas mūsu produkcijā. Savu saldējumu ražojam no dažādām izejvielām, bet tikai no labākajām – piedāvājumā ir piena un krējuma saldējumi. Esam arī pirmie, kas Latvijā sāka ražot kārdinošo biezpiena un bagātīgo sviesta saldējumu.

Atsvaidzinošie jogurta saldējumi un saldētās sulas – viss ir pieejams mūsu sortimentā. Saldējums vafeļu glāzītēs, mazos un lielos konusos, uz kociņa, trauciņā vai pildīts vafeļu trubiņā – katrs izvēlas sev tīkamāko veidu un garšu.

Ražojam arī augstākās kvalitātes saldējumu, kas pieejams mūsu "Zemnieku saldējums" līnijā, kas gatavots no Latvijas lauku labumiem – no svaiga piena, saldā krējuma, sviesta un biezpiena! 

"Zemnieku saldējums" pamatā caurcaurēm ir Latvija un dabiskums. Visiem mūsu plombīra saldējumiem ir piešķirta "Zaļā karotīte", kas tikai apliecina tā augsto kvalitāti. 

Varam lepoties arī ar "Latvijas labums" identitāti un popularizējam mūsu valstī ražoto produkciju. SIA "Saltums 2" piedāvā iespēju būt saldējuma ražotājiem, Jūsu preču zīmei nodrošinot augstus kvalitātes standartus.

SIA "Saltums-2", Zemnieku saldējums

Visiem ZEMNIEKU PLOMBĪRA saldējumiem ir piešķirta "Zaļā karotīte"!

2020. gada 25. novembrī SIA "SALTUMS 2" noslēdza līgumu Nr. SKV-L-2020/147 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projektam "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana", kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.